«Файно Клінінг»

Це клінінгова компанія, яка використовує тільки кращі миючі засоби і професійне обладнання. Скориставшись нашими послугами один раз, Ви станете нашими клієнтами на довгі роки!

Чому вигідно звернутися до нас?

Працівники нашої компанії допоможуть Вам очистити меблі від забруднень за допомогою новітніх засобів та обладнання. Ми беремо в роботу абсолютно будь-які меблі; крісла, дивани, банкетки, пуфики, кухонні куточки і таке інше.

Матеріал ваших меблів може бути також будь-яким. Наші фахівці готові попрацювати з шовковими, бавовняними, лляними, оксамитовими, замшевими, гобеленовими та іншими тканинами.

Ми підбираємо спосіб очищення в залежності від тканини і плями.Хімчистка м'яких меблів на дому корисна тим, що вона допомагає позбутися від пилу, бруду, пилових кліщів. Крім того хімчистка допомагає повернути меблям колишню красу.

Хімчистка меблів

Дизайн м'яких меблів здатний порадувати око і стати чудовою прикрасою будинку. Однак з часом навіть найдорожчі і вишукані меблі втрачають свій початковий вигляд. На них з'являються плями, заводяться пилові кліщі та багато іншого. Це може істотно зашкодити Вашому здоров'ю і навіть призвести до хронічних захворювань. Щоб уникнути цього, рекомендується час від часу проводити професійну хімчистку меблів, замовити яку можна в компанії «Файно клінінг», де завжди низькі ціни і сумлінні співробітники.

Використовуємо три види хімчистки м'яких меблів:

Волога - найбільш ефективний метод очищення плям. Може не підходити певним видам тканини. Після вологого чищення річ сушиться досить швидко.

Суха - очищає від жирних і легких плям в найкоротший термін. Така чистка не залишить слідів і позбавить від алергенів. Після такої хімчистки меблі майже не доведеться сушити.

Парова - є одним з найшвидших методів видалення плям. Не підходить для деяких видів тканин. Іноді практикується хімчистка меблів на дому з використанням відразу декількох видів хімчистки.

Ціни

Табуретка від 50грн

Стілець від 80грн

Офісний стілець від 100грн

Крісло від 300грн

Диван 2-місний від 450грн

Диван 3х місний від 600грн

Диван кутовий від 800грн

Диван кутовий великий від 1000грн

Диван великий модульний від 1200 грн

Матрац 1місце від 600грн

Матрац 2 місця від 800грн

Килим від 50 грн кв_м

Плитка від 20 грн кв_м

Сушка 200 грн Озонирование: Квартира от 1000 грн до 100 м2 18 грн/м2 100 - 200 м2 15 грн/м2 200 - 500 м2 12 грн/м2 от 500 м2 10 грн/м2

Наші роботи

Чому ми?

Увага до деталей

Послуги проходять по чек-листу та у певній послідовності

Гарантія якості

Гарантуємо якісне та професійне обслуговування

Працюємо
пн 9:00-19:00
вт 9:00-19:00
ср 9:00-19:00
чт 9:00-19:00
пт 9:00-18:00
сб Вихідний
нд Вихідний

Європейське обладнання

Екологічно чисті засоби і професійне обладнання

Безпечно для здоров'я

Тільки гіпоалергенна сертифікована еко-хімія

Оплата по факту

Ніякої передплати, оплата проводиться після виконання роботи

Популярні питання

Скільки часу сохне матеріал?

Час сушіння після хімчистки залежить від матеріалу, ступеня його забрудненості, температури і вологості. В середньому 3-6 годин. Користуватися виробом можна відразу після його остаточного висихання.

Яка хімія використовується нами?

В основному, ми використовуємо хімію від компанії Chemspec та Pro-Chem, які є лідерами на ринку. Хімія безпечна для здоров'я. Так само працюємо з ЕКО-засобами від компанії Grass.

В яких випадках забруднення не йдуть?

Частина забруднень може залишитися з двох причин: 1 Господар меблів сам намагався вивести забруднення різною хімією. 2. Забрудненню більше року. Навіть при сильному забрудненні, матеріал буде краще на 80%.

Як проходить хімчистка?

Залежно від виду і віку плям підбираємо засіб для очищення матеріалу. Після чого пробуємо підібрану хімію на непомітній ділянці, розпорошуючи засіб. І видаляємо все забруднення. Зверніть увагу! Гарантований результат по виведенню плям можливий в разі, якщо з моменту появи плями пройшло не більше 3 днів і пляма не оброблялася побутовою хімією. На видалення плям, що виникли в результаті самостійного застосування побутових миючих засобів, гарантія не дається.

 

Контакти

068 207 57 07

099 207 57 07 Viber